Outsourcing pracowników

Szukając nowych alternatyw rozwoju w 2017 roku firma INITEL podpisała porozumienie o współpracy z niemiecką firmą HBS Elektrotechnik w zakresie realizacji usług w branży elektrycznej na budowach grupy HBS w Niemczech. Na początku 2018 roku staliśmy się pełnoprawnym członkiem tej grupy uzyskująć dostęp do dużego zakresu rynku inwestycyjnego w Niemczech. Współpraca ta zaowocowała powstaniem w firmie nowego pionu - Dział Eksportu Usług, a już miesiąc później rozpoczęliśmy realizację pierwszej umowy w Niemczech - dużą budowę obiektu Ikea w Elsdorf.

Obecnie zatrudniamy około pięćdziesięciu elektromonterów, którzy podzieleni są na czteroosobowe teamy. Każdy zespół, wyposażony w samochód, zestaw elektronarzędzi akumulatorowych oraz zestawy narzędzi osobistych działa niezależnie realizując umowy w całych Niemczech.

Do tej pory wykonywaliśmy instalacje elektryczne, wentylacyjne, przeciwpożarowe i teletechniczne w obiektach typu Ikea, sieć studiów fitness, sieć sklepów TK Maxx oraz wielu innych obiektach. W latach 2018-2019 zrealizowaliśmy instalacje w ponad pięćdziesięciu dużych obiektach oraz serwerowniach od Monachium do Bremen i od Berlina do Koln.

Zapewniamy dużą elastyczność naszych zespołów, duże doświadczenie pracowników, zaangażowanie i pełne wsparcie zespołu nadzorującego. Brygadziści kierujący zespołami są pracownikami o bardzo dużym doświadczeniu, zdolnymi do realizowania samodzielnie pełnych zakresów prac wraz z pracami uruchomieniowymi.
Zapraszamy do współpracy.