Kariera

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę w pełnym etacie, posiadają wszelkie ubezpieczenia zarówno na terenie Polski jak i w Niemczech. Duży nacisk kładziemy na warunki pracy oraz na warunki socjalne - nasi pracownicy otrzymują do wyłącznej dyspozycji wygodne samochody, zakwaterowani są zazwyczaj w pokojach dwuosobowych w hotelach i tzw “gasthausach”. Firma pokry wawszystkie koszty dojazdu oraz pobytu - poza kosztami wyżywienia.

Praca realizowana jest w trybie trzytygodniowym, w którym to okresie grupy pozostają na terenie Niemiec. Po każdym trzytygodniowym okresie pracy następuje tydzień wolnego który nasi pracownicy spędzają w Polsce. Pensja oparta jest według stawki godzinowej i zależna jest od stanowiska, doświadczenia, uprawnień oraz znajomości języka niemieckiego.

Zapewniamy badania lekarskie, kursy i szkolenia. Wszystkie tego typu koszty pokrywa firma INITEL.

Zapraszamy do współpracy elektryków, elektromonterów oraz instalatorów branży elektrycznej i niskoprądowej.

Zakres obowiązków - Brygadzista:

  • nadzór nad pracami elektro-monterskimi i kontrola ich jakości
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż instalacji niskoprądowych
  • układanie i podłączanie kabli i przewodów
  • montaż tras kablowych
  • montaż osprzętu elektrycznego i teletechnicznego,
  • kontrola poprawności połączeń
  • podłączenia zamontowanych urządzeń i elementów
  • pomiary
  • testy

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • pracę bezpośrednio w firmie instalacyjnej
  • Stawka od 15 euro brutto​ (dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego, SEP) za godzinę pracy,
  • pokrywamy koszty zakwaterowania (bardzo dobre warunki, w pobulżu miejsca pracy)
  • udostępniamy samochód na dojazdy do miejsca pracy dla ekip 4-osobowych ​

Założenia dotyczące czasu pracy:

  • praca 8-10 godzin dziennie,
  • trzy tygodnie praca (poniedziałek – sobota) / tydzień wolnego
  • lub
  • długi tydzień (pon-sob) plus krótki tydzień (pon-czw)

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność zarządzania grupą osób
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w realizacji robót w branży elektrycznej i niskoprądowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • znajomość zasad budowy instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • uprawnienia SEP, prawo jazdy
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (wózki nożycowe, rusztowania, drabiny)

Zakres obowiązków - elektromonter

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Montaż instalacji niskoprądowych
  • Układanie i podłączanie kabli i przewodów
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż osprzętu elektrycznego i teletechnicznego
  • Podłączenia zamontowanych urządzeń i elementów

Zapewniamy

  • umowę o pracę
  • Stawka od ​12 Euro​ brutto za godzinę pracy
  • pokrywamy koszty zakwaterowania (bardzo dobre warunki, w pobliżu miejsca pracy)
  • udostępniamy samochód na dojazdy do miejsca pracy dla ekip 4-osobowych

Istnieje możliwość uzyskania:

  • uzyskania uprawnień SEP
  • uzyskania uprawnień do obsługi podestów ruchomych 1P UDT

  • praca 8-10 godzin dziennie
  • lub

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji robót w branży elektrycznej
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, angielskiego